لیست محصولات تولید کننده گوچی Gucci

کمپانی ایتالیایی Gucci که تاسیس اون به سال ۱۹۲۱ و به دست مردی ایتالیایی بنام گوچیو گوچی برمیگرده، فعالیت اصلی خودش در صنعت مُد و کالاهای چرمی رو تا به امروز با قدرت ادامه داده. بطوریکه در سال ۲۰۱۵ با ارزش ۱۲.۵ میلیارد دلاری خودش یکی از نام های حاضر در لیست با ارزش ترین برند های جهانی نشریه معتبر فوربس قرار گرفت. همونطور که ذکر شد یکی از مهمترین زمینه های فعالیت برند گوچی صنعت مد و پوشاک هست، ساعت مچی هم بخاطر اهمیت خودش در تناسب پوشاک و آراستگی ظاهری هر فرد در بین مهمترین تولیدات این برند قرار داره و هر ساله مدل هایی جذاب و متنوع از ساعت مچی توسط این برند عرضه میشه.
اگر قصد خرید ساعت مچی دارید, میتوانید مدل های High Copy ساعت مچی گوچی در فروشگاه سانیساواچ رو هم بررسی بفرمایید...

0 دیدگاه

گوچی 121 فول دیت, یک ساعت مچی زنانه جذاب هست که با طراحی ظریف و نگین های بکار رفته در حاشیه قاب خودش زیبایی رو برای شما به ارمغان میاره. همچنین باعث میشه دیگه هیچوقت روز هفته و ماه رو فراموش نکنید چون این ساعت موارد این چنینی رو با ظرافت تمام و بوسیله نشانگرهای داخل صفحه برای شما به نمایش میزاره.

175,000 تومان
موجود
0 دیدگاه

گوچی 121N فول دیت, یک ساعت مچی زنانه جذاب هست که با طراحی ظریف و نگین های بکار رفته در حاشیه قاب خودش زیبایی رو برای شما به ارمغان میاره. شماره های کار شده در حاشیه قاب هم رگه هایی از طراحی اسپورت رو به این ساعت اضافه کرده. این مدل همچنین باعث میشه دیگه هیچوقت روز هفته و ماه رو فراموش نکنید چون این ساعت موارد این چنینی رو با ظرافت تمام و بوسیله نشانگرهای...

175,000 تومان
موجود
0 دیدگاه

ساعت مچی گوچی زنانه نگین دار کرونوگراف با طراحی ظریف و جذاب خودش و داشتن قابلیت های کاربردی نظیر کرونوگراف و تقویم روزشمار، وسیله ای کاربردی و جذاب به حساب میاد که زینت بخش دست هر بانویی خواهد بود.

240,000 تومان
موجود
0 دیدگاه

ساعت مچی گوچی 089L با وجود طراحی ظریف در صفحه و بند ساعت و همچنین وجود نگین های پرتعداد در حاشیه قاب و بند ساعت, گزینه ای جذاب و درخشان برای خانم ها به حساب میاد که میتونه چشم ها رو به خودش خیره کنه...

175,000 تومان
موجود
0 دیدگاه

ساعت مچی گوچی نگین دار با طراحی ظریف و بکارگیری هوشمندانه نگین های رنگی در صفحه و قاب خودش، یک ساعت مچی زنانه جذاب و درخشنده هست که روی دست هر بانویی جلوه گری خواهد کرد.

220,000 تومان
موجود
نمایش 1 - 5 از 5 مورد

برو بالا