لیست محصولات تولید کننده پتک فیلیپ Patek Philippe

یکی از نام هایی که در بین علاقمندان ساعت مچی به تولیدات لوکس و طراحی های پیچیده خودش معروفِ پتک فیلیپ هست.
کمپانی که در سال ۱۸۵۲ در ژنو سوئیس و بدست آنتونی پتک و آدرین فیلیپ تاسیس شده و به دلیل طراحی و ساخت انواع ساعت مچی پیچیده و لوکس بعنوان پادشاه ساعت شناخته میشه و یکی از لوکس ترین برند ها برای خرید ساعت بحساب میاد.
در سانیساواچ انواع مدل های لوکس ساعت مچی پتک فیلیپ در اختیار شما عزیزان قرار خواهد گرفت.

8 دیدگاه

جعبه ساعت پتک فیلیپ هم به مانند ساعت های این کمپانی مطرح از طراحی بسیار زیبا و کیفیت بالایی برخوردار هست که حس لوکس بودن رو به شما منتقل و چشم ها رو به خودش خیره میکنه.

61 دیدگاه

مطمئنا یکی از لوکس ترین انتخاب ها برای شما، ساعت مچی پتک فیلیپ 5289 هست. یه ساعت اسکلتون با طراحی چشمگیر که از ویژگی های اون میشه به دو زمانه بودنش اشاره کرد.

3 دیدگاه

ساعت مچی P83000 توربیلون پتک فیلیپ مدلی هست که سادگی ظاهری و پیچیدگی توربیلون رو به زیبایی در کنار هم قرار داده. یک مدل ساده تمام عیار...

8 دیدگاه

ساعت مچی پتک فیلیپ اسکلتون یک انتخاب خاص هست که رنج قیمت پائین اون باعث محبوبیت زیادش در بین طرفداران ساعت مچی شده. یه ساعت اسکلتون با طراحی چشمگیر و موتور اتوماتیک-کوکی ژاپنی. در یک کلام; کیفیت بالا و زیبایی خاص.

22 دیدگاه

ساعت مچی پتک فیلیپ نیمه اسکلتون مطمئنا یکی از خاص ترین انتخاب ها در رنج قیمت پائین هست. یه ساعت اسکلتون با طراحی چشمگیر و موتور اتوماتیک-کوکی ژاپنی. در یک کلام; کیفیت بالا و زیبایی خاص.

نمایش 1 - 5 از 5 مورد

برو بالا