لوگوی سانیساواچ | خرید ساعت مچی شرایط و نحوه استفاده از گارانتی سانیساواچ

.

فروشگاه اینترنتی سانیساواچ متنوع ترین مدل های ساعت مچی با کیفیت بالا (High Copy) رو برای همه نوع سلیقه ای گردآوری کرده. تمام این محصولات با بهترین کیفیت موجود هست بطوریکه نسبت به مدل های مشابه و قیمت پایین تر تفاوت های فاحشی رو در کیفیت موتور و سایر اجزای کلیدی ساعت مچی داراست.

برای اطمینان و آسودگی خاطر مشتریان گرامی و خدمت رسانی بهتر به شما عزیزان، کلیه ساعت های مچی عرضه شده در سانیساواچ با یک سال گارانتی رسمی سانیساواچ عرضه میشه که این گارانتی شامل عملکرد موتور و ثبات رنگ ساعت میباشد. به این ترتیب که بهمراه پکیج ارسالی، کارت گارانتی رسمی سانیساواچ هم برای خریدار ارسال میشه که خریدار در صورت لزوم میتواند از گارانتی سانیساواچ استفاده کنه.

 

گارانتی رسمی سانیساواچ برای ساعت مچی شما

.

شرایط گارانتی سانیساواچ

گارانتی رسمی یک ساله سانیساواچ شامل عملکرد موتور و ثبات رنگ ساعت میباشد و سانیساواچ ایرادهای مرتبط با این موضوعات رو با گارانتی رسمی سانیساواچ پوشش خواهد داد.

منظور از ایراد در عملکرد موتور، ایرادهای فنی و کارخانه ای میباشد و آسیب دیدگی های ناشی از عدم نگهداری صحیح کاربر یا آسیب دیدگی فیزیکی شامل گارانتی نخواهد بود.

تمامی مدل ساعت های عرضه شده در سانیساواج "مقاوم در برابر آب" هستند، و نه "ضد آب". شنا و یا حمام کردن در حالیکه ساعت رو در دست دارید توصیه نمیشود. با وارد کردن ساعت ها به داخل آب، ساعت از شرایط گارانتی سانیساواچ ساقط میشود.

تشخیص اینکه موردی شامل گارانتی سانیساواچ خواهد بود یا خیر، با مسئولین فروش و کارشناسان سانیساواچ خواهد بود و ملاک عمل و اقدام فروشگاه، نظر کارشناسان فنی پشتیبانی و خدمات پس از فروش سانیساواچ است.

.

شرایط نگهداری

باید از تماس ساعت با عطر، ادکلن، الکل، فرآورده های نفتی و اسیدی جلوگیری شود زیرا این عوامل باعث آسیب دیدگی ساعت میشوند.

ساعت شما نباید در تماس زیاد با عرق باشد. اگر این اتفاق افتاد سریعا ساعت خود را با پارچه ای خشک و نرم، پاک کنید.

ساعت خود را دور از جریان مغناطیسی نگهداری کنید و از ساعت خود در برابر ضربه های احتمالی محافظت نمایید.

.

چگونگی استفاده از گارانتی سانیساواچ

اگر با ایرادی که شامل موارد ذکر شده در بالا هست مواجه شدید. پیش از هر چیز از طریق صفحه "تماس با ما" مراتب را به اطلاع بخش پشتیبانی سانیساواچ برسانید.

مسئولین بخش پشتیبانی سانیساواچ شما را تا رفع کامل مشکل راهنمایی خواهند کرد.

بعد از انجام هماهنگی ها با بخش پشتیبانی، میتوانید ساعت رو برای بررسی به سانیساواچ ارسال کنید. بعد از بررسی ساعت توسط کارشناسان سانیساواچ و تایید موضوع، چگونگی رفع مشکل به اطلاع شما خواهد رسید.

.

از اعتماد شما به سانیساواچ متشکریم.

هدف ما در سانیساواچ، جلب رضایت شماست.

فروشگاه اینترنتی سانیساواچ

لوگوی سانیساواچ | خرید ساعت مچی


برو بالا