لوگوی سانیساواچ | خرید ساعت مچی قوانین و شرایط استفاده از خدمات سانیساواچ

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات فروشگاه اینترنتی سانیساواچ  به دقت مطالعه فرمایید.

ورود کاربران به وب‏‌سایت فروشگاه اینترنتی سانیساواچ هنگام استفاده از پروفایل شخصی، طرح‏‌های تشویقی و سایر خدمات ارائه شده توسط سانیساواچ به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین این سایت است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین سانیساواچ از سوی کاربر است.

.

قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های سانیساواچ منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌ها تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

.

تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات سانیساواچ اقدام نماید.

.

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی

سانیساواچ به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.

سانیساواچ متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت سانیساواچ، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.

همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات سانیساواچ، مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون، دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط این سایت جزئی از اموال سانیساواچ محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار سانیساواچ است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای سانیساواچ محفوظ می‏‌دارد. علاوه بر این، علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار سانیساواچ است و هر گونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد. کاربران مجاز به بهره‌‏برداری و استفاده از لیست محصولات، مشخصات فنی، قیمت و هر گونه استفاده از مشتقات فروشگاه اینترنتی سانیساواچ و یا هر یک از خدمات و یا مطالب، دانلود یا کپی کردن اطلاعات با مقاصد تجاری، هر گونه استفاده از داده کاوی، روبات، یا روش‌‏های مشابه مانند جمع آوری داده‌‏ها و ابزارهای استخراج نیستند و کلیه این حقوق به صراحت برای سانیساواچ محفوظ است. در صورت استفاده از هر یک از خدمات سانیساواچ، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن اطلاعات حساب کاربری و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است.

.

ثبت و پردازش سفارش 

در صورتی که موجودی محصولی در سانیساواچ به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای سانیساواچ محفوظ است و یا مشتری می‏‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده، محصول دیگری را جایگزین کند که در این مواقع سانیساواچ برای جلب رضایت کامل مشتری شرایط ویژه ای را برقرار میکند.

کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود.

.

خسارت در هنگام حمل و نقل

سانیساواچ همواره نهایت تلاش خود را می‏‌کند تا کلیه سفارش‏‌ها در نهایت صحت و بدون آسیب به دست مشتریان خود در سراسر کشور برسد.بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و نقل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است و سانیساواچ تنها در صورت تایید شرکت حمل کننده سفارش و در راستای تسهیل امور پیگیری، خسارت را جبران می‌‏کند.

آسیب‏‌های ناشی از حمل و نقل باید در عرض ۲۴ ساعت کاری پس از تحویل سفارش، از طریق صفحه "تماس با ما" به بخش خدمات پس از فروش سانیساواچ اطلاع داده شود و کالای آسیب دیده به همراه صورت جلسه رسمی شرکت حمل کننده و کلیه متعلقات و فاکتور به بخش خدمات پس از فروش سانیساواچ ارسال شود.

.

نقدها، نظرها، ارتباطات، و سایر مطالب 

فروشگاه اینترنتی سانیساواچ ممکن است دارای لینک‏‌هایی به سایت‌های دیگر باشد. این سایت‏‌ها تحت کنترل سانیساواچ نیستند و این سایت هیچ مسوولیتی در قبال محتویات این سایت‏‌ها شامل لینک‏‌های دیگری که ممکن است در این سایت‏‌ها باشد ندارد. سایت‏‌هایى که در آگهی‏‌ها یا صفحه‏‌های سایت سانیساواچ لینک می‏‌شوند را افرادی خارج از مجموعه سانیساواچ اداره می‌کنند، بنابراین سایت سانیساواچ نمی‌‏تواند در مورد آنها ضمانتى داشته باشد. شما توافق می‏‌کنید مسوولیت هر گونه خسارت و آسیب احتمالی وارده را از طرﻳﻖ وﻳﺮوس یا فایل‏‌های مخرب دیگر که می‌تواند ناشی از درﻳﺎفت و استفاده از داده‌‏ها و فایل‏‌های متعلق به سایت‏‌های لینک شده در سایت سانیساواچ باشد، خود برعهده خواهید داشت.

.

محتوا

فروشگاه اینترنتی سانیساواچ هیچ گونه مسوولیتی را در رابطه با حذف شدن صفحه‏‌های سایت خود و یا لینک‏‌های مرده نمی‌‏پذیرد. سروﻳس‌‏های سایت آن‏گونه که هست ارائه می‏‌شود و فروشگاه اینترنتی سانیساواچ تحت هیچ شرایطی مسوولیت تاخیر یا عدم کارکرد سایت را که می‌تواند ناشى از عوامل طبیعى، نیروى انسانی، مشکلات اینترنتى، خرابی تجهیزات کامپیوترى، مخابراتى و غیره باشد بر عهده ندارد.

.

© کلیه محتویات فروشگاه اینترنتی سانیساواچ شامل قانون حق تکثیر شده و به سایت سانیساواچ تعلق دارد.

.

سیاست قیمت گذاری

سیاست قیمت‌‏گذاری در سانیساواچ مبتنی بر اصول مشتری مداری و احترام به حقوق مصرف کننده است. قیمت‏‌های ارائه شده برای کالاها در سانیساواچ بر اساس مدل و مشخصات و همچنین کالاهای مشابه در بازار تعیین قیمت می‌‏شوند. 

با نهایت احترام به کاربران و با توجه به طیف گسترده محصولات، سانیساواچ نمی‌تواند قیمت و موجودی نهایی کالاها را قبل از سفارش گذاری به صورت قطعی اعلام نماید. در مواردی بسیار نادر و در صورت وجود نوسان‌‏هایی در بازار و یا اشتباه در قیمت‌‏گذاری، اگر سفارشی قابل تحویل نباشد، سانیساواچ موظف است در اسرع وقت این موضوع را به فرد سفارش‌ ‏دهنده اطلاع دهد و سفارش را لغو نماید. لازم به ذکر است در صورتی که کالایی پس از ثبت سفارش شامل کاهش قیمت شود، سفارش به روز رسانی و قیمت جدید اعمال می‏‌شود.

.

نمایندگی

سانیساواچ در هیچ نقطه‏‌ای از کشور نمایندگی فروش و یا خدمات پس از فروش ندارد.

.

تشکر از اینکه سانیساواچ را برای خرید خود انتخاب کرده اید.

هدف ما در سانیساواچ، جلب رضایت کامل شماست.

فروشگاه اینترنتی سانیساواچ

لوگوی سانیساواچ | خرید ساعت مچی


برو بالا