لوگوی سانیساواچ | خرید ساعت مچیشرایط و روش های ارسال کالا

مطمئنا شما مشتریان عزیز سانیساواچ حساسیت خاصی برای نحوه ارسال و شرایط کالای خود دارید. مجموعه ی سانیساواچ هم این حساسیت را در نحوه ی ارسال برای مشتریان خود لحاظ میکند.

ما در سانیساواچ تمام تلاش خود را میکنیم که محصول خریداری شده شما را به سریع ترین و ارزان ترین روش بدست شما برسانیم. در حال حاضر شرایط ارسال کالا در سانیساواچ به شرح زیر میباشد.

.

زمان ارسال

سفارش هایی که در روزهای شنبه تا چهارشنبه تا ساعت ۱۵ ثبت شوند در روز بعد و با توجه به محل سکونت مشتری توسط  سیستم پستی و یا پیک موتوری ارسال خواهند شد.

سفارشات ثبت شده در ساعات کاری روزهای پنجشنبه، در روز شنبه و توسط یکی از روش های ارسال پستی و یا ارسال با پیک به محدوده شهری تهران، ارسال خواهند شد.

سفارشات ثبت شده بعد از پایان ساعات اداری روز پنجشنبه و یا روز های جمعه، بنا به محل سکونت مشتری در روزهای شنبه و یا یک شنبه برای ایشان ارسال خواهد شد.

سفارشات ثبت شده در روزهای تعطیل رسمی هم در اولین فرصت در روزهای کاری بعد ارسال خواهند شد.

● ذکر این نکته لازم است که شرایط ارسال ذکر شده در بالا، حداقل زمان ارسال است و با توجه به حجم کاری بالای سانیساواچ ممکن است پروسه آماده سازی و ارسال کالا در مواقع معدودی تا ۷۲ ساعت هم زمان ببرد.

.

روش ارسال

محصولات خریداری شده برای مشتریان تهرانی، در "محدوده شهری تحت پوشش پیک موتوری"، توسط این سیستم و با هماهنگی با مشتری برای حضور در محل، ارسال خواهد شد.

● تشخیص محدوده شهری تحت پوشش پیک موتوری با سانیساواچ است. مرسوله های خارج از این منطقه توسط پست ارسال خواهند شد.

● سانیساواچ در انتخاب روش ارسال مختار است و میتواند کالاهای در محدوده شهری تحت پوشش پیک موتوری را هم بنا به صلاحدید، توسط پست ارسال کند.

محصولات خریداری شده برای مشتریان عزیز شهرستانی هم توسط سیستم پستی برای ایشان ارسال خواهد شد.

● برای رهگیری کالای خریداری شده که توسط سیستم پستی برای شما ارسال شده میتوانید از سایت اداره پست استفاده کنید.

.

هزینه ارسال

برای جلوگیری از پیچیدگی محاسبه هزینه پستی با توجه به وزن مرسوله و بعد مسافت، سانیساواچ برای ارسال کالاهای خود هزینه ثابت ۱۰ هزار تومان رو در نظر گرفته. لازم به ذکر هست که با توجه به نوع کالای عرضه شده در فروشگاه اینترنتی سانیساواچ و در نتیجه وزن نهایی مرسوله پستی، این مبلغ تعیین شده از هزینه واقعی ارسال کمتر میباشد. ضمنا این هزینه ثابت هم برای خریدارانی که محصول خریداری شده آن ها بالاتر از ۱۵۰ هزار تومان است، لحاظ نشده و ارسال رایگان شامل سفارش این عزیزان خواهد شد.

.

با تشکر از اینکه سانیساواچ رو برای خرید خود انتخاب کردید.

تمام هدف ما، جلب رضایت کامل شماست.

فروشگاه اینترنتی سانیساواچ

لوگوی سانیساواچ | خرید ساعت مچی


برو بالا